flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Судові рішення в Дії

09 березня 2023, 14:54

Судові рішення в Дії

 

     Команда Мінцифри продовжує будувати цифрову державу, де всі послуги і сервіси можна отримати просто у смартфоні. Щоб не потрібно було ходити по держорганах та стояти в чергах. Зовсім скоро в застосунку Дія запустимо нову послугу – судові рішення. 

     Судове рішення – це документ, яким завершується результат розгляду справи. Наприклад, його можна показати органам ДРАЦС, щоб підтвердити факт розлучення подружжя. Чи органам МВС, щоб забрати права, якщо до цього їх вилучили поліцейські або ж пред'явити нотаріусу для відкриття спадщини.

      З новою послугою у Дії ви зможете у кілька кліків отримати електронне судове рішення з накладеним електронним підписом суддів просто у смартфоні. Документ має таку ж юридичну силу, що й паперовий. Тож скористатися ним можна в усіх держорганах, де він необхідний.

      Раніше, щоб отримати судове рішення, необхідно було їхати до суду у відведені дні прийому. Потім стояти годинами у черзі, щоб отримати документ. Залежно від навантаження на суд, на це можна було витратити до 3 годин.

     Зовсім скоро ми запустимо бета-тест послуги, яка спростить взаємодію українців з судом.